Španělský překladač celých vět

Zbývá 1000 znaků.

Přeložit text z:
do:

Překladač ze španělštiny

Co jste o španělštině možná netušili

Temperament žhavější než proslulé španělské slunce. Řeč, která zní jako vášnivá promluva snad i v okamžiku, kdy čtete recept na přípravu polévky. I to je španělština.

Španělština je románským jazykem a nemluví se s ní jenom v Španělsku. Rodilých španělských mluvčích po světě běhá přibližně 420 milionů. Na dovolenou byste, pokud byste chtěli zaslechnout autentickou španělštinu mimo Evropu, museli do poněkud exotičtějších destinací jako Mexiko. Až se vás bude snažit uhranout ohnivá krasavice nebo exotický fešák a bude vám cosi roztouženě šeptat, pozor si dejte na několik zvláštností španělského jazyka.

Oproti češtině, ale také například i němčině, nezná španělština nic jako střední rod. Až si budete se svým jižanským vyvoleným nebo vyvolenou domlouvat schůzku, ujistěte se, že opravdu víte, kdy na ni máte přesně dorazit. Španělština je na tom v tomto ohledu podobně jako angličtina. Zatímco v našich podmínkách si vystačíme s časem přítomným, minulým a budoucím, španělština má časů hned pět.

Jak se naučit španělsky lépe

Kdo se domnívá, že španělsky vládne naprosto dokonale, pravděpodobně bude velmi rychle vyveden z omylu. Přesuňte se do jiné nářeční oblasti a zjistíte, že by se vám malý slovníček do kapsy vážně hodil. A můžete ho mít. Jak to?

Když využijete online španělsko-český překladač. Porozumění jednotlivým větám se pro vás navíc stane mnohem snazším než s klasickým slovníkem. Stačí je zadat do příslušného formuláře a stisknout jediné tlačítko. Algoritmus bude mezi španělštinou a češtinou pak už překládat zcela sám. Vypořádá se s texty v maximální délce až 1 000 znaků. Díky tomu si účinně poradíte se všemi rozmanitostmi tohoto nádherného jazyka. Nezaskočí vás fakt, že některá slova mají svůj původ v arabštině a kořeny jiných sahají až do jazyka amerických domorodých obyvatel. Pro jazyk v rytmu flamenca zkrátka vaše srdce zahoří.